Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
Thursday | |||||
FT
|
Guadalajara | 2 - 1 | Ourense | ||
Thursday | |||||
FT
|
Ourense | 2 - 0 | Guadalajara | ||
Aggr. | Ourense | 3 - 2 | Guadalajara |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
Thursday | |||||
FT
|
Ourense | 3 - 0 | Balmaseda | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Balmaseda | 2 - 0 | Ourense | ||
Aggr. | Balmaseda | 2 - 3 | Ourense | ||
Thursday | |||||
FT
|
Novelda CF | 1 - 0 | Guadalajara | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Guadalajara | 2 - 0 | Novelda CF | ||
Aggr. | Guadalajara | 2 - 1 | Novelda CF |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
Wednesday | |||||
FT
|
Balmaseda | 2 - 2 | Real Unión | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Real Unión | 3 - 4 | Balmaseda | ||
Aggr. | Real Unión | 5 - 6 | Balmaseda | ||
Wednesday | |||||
FT
|
CD Alcalá | 3 - 1 | Ourense | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Ourense | 6 - 1 | CD Alcalá | ||
Aggr. | Ourense | 7 - 4 | CD Alcalá | ||
Thursday | |||||
FT
|
Yeclano | 1 - 2 | Novelda CF | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Novelda CF | 2 - 0 | Yeclano | ||
Aggr. | Novelda CF | 4 - 1 | Yeclano | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Real Zaragoza II | 1 - 2 | Guadalajara | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Guadalajara | 2 - 2 | Real Zaragoza II | ||
Aggr. | Guadalajara | 4 - 3 | Real Zaragoza II |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
Wednesday | |||||
FT
|
Espanyol II | 2 - 1 | Real Zaragoza II | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Real Zaragoza II | 4 - 1 | Espanyol II | ||
Aggr. | Espanyol II | 3 - 5 | Real Zaragoza II | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Novelda CF | 2 - 1 | Alcoyano | ||
Thursday | |||||
FT
|
Alcoyano | 1 - 1 | Novelda CF | ||
Aggr. | Novelda CF | 3 - 2 | Alcoyano | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Balmaseda | 2 - 0 | Tropezón | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Tropezón | 0 - 2 | Balmaseda | ||
Aggr. | Balmaseda | 4 - 0 | Tropezón | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Ourense | 1 - 0 | Marino de Luanco | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Marino de Luanco | 0 - 3 | Ourense | ||
Aggr. | Ourense | 4 - 0 | Marino de Luanco | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Atlético Pinto | 1 - 0 | Guadalajara | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Guadalajara | 3 - 0 | Atlético Pinto | ||
Aggr. | Atlético Pinto | 1 - 3 | Guadalajara | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Amorebieta | 1 - 2 | Real Unión | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Real Unión | 4 - 0 | Amorebieta | ||
Aggr. | Amorebieta | 1 - 6 | Real Unión | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Toledo | 2 - 2 | Yeclano | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Yeclano | 1 - 1 | Toledo | ||
Aggr. | Toledo | 3 - 3 | Yeclano | ||
Thursday | |||||
FT
|
CD Alcalá | 0 - 0 | El Palo | ||
Wednesday | |||||
FT
|
El Palo | 1 - 1 | CD Alcalá | ||
Aggr. | CD Alcalá | 1 - 1 | El Palo |