Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
Thursday | |||||
FT
|
Željezničar | 1 - 0 | Čelik | View events | |
Wednesday | |||||
FT
|
Čelik | 0 - 3 | Željezničar | View events | |
Aggr. | Čelik | 0 - 4 | Željezničar |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
Wednesday | |||||
FT
|
Željezničar | 0 - 0 | Siroki Brijeg | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Siroki Brijeg | 1 - 1 | Željezničar | View events | |
Aggr. | Siroki Brijeg | 1 - 1 | Željezničar | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Čelik | 1 - 0 | Olimpik Sarajevo | View events | |
Wednesday | |||||
FT
|
Olimpik Sarajevo | 1 - 1 | Čelik | View events | |
Aggr. | Čelik | 2 - 1 | Olimpik Sarajevo |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
Wednesday | |||||
FT
|
Zrinjski | 2 - 0 | Čelik | View events | |
Wednesday | |||||
FT
|
Čelik | 3 - 0 | Zrinjski | View events | |
Aggr. | Čelik | 3 - 2 | Zrinjski | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Sarajevo | 2 - 2 | Siroki Brijeg | View events | |
Wednesday | |||||
FT
|
Siroki Brijeg | 1 - 0 | Sarajevo | View events | |
Aggr. | Siroki Brijeg | 3 - 2 | Sarajevo | ||
Thursday | |||||
FT
|
Olimpik Sarajevo | 1 - 1 | Sloboda Tuzla | View events | |
Wednesday | |||||
FT
|
Sloboda Tuzla | 1 - 1 | Olimpik Sarajevo | View events | |
Aggr. | Sloboda Tuzla | 2 - 2 | Olimpik Sarajevo | ||
Thursday | |||||
FT
|
Željezničar | 6 - 0 | Branitelj | View events | |
Wednesday | |||||
FT
|
Branitelj | 0 - 3 | Željezničar | View events | |
Aggr. | Branitelj | 0 - 9 | Željezničar |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Tuesday | ||||
FT
|
Zrinjski | 3 - 1 | Budućnost Banovići | |
Tuesday | ||||
FT
|
Željezničar | 2 - 0 | Rudar Prijedor | |
Wednesday | ||||
FT
|
Siroki Brijeg | 6 - 0 | Sutjeska Foča | |
Wednesday | ||||
FT
|
Čelik | 2 - 0 | Velez | |
Wednesday | ||||
FT
|
Sarajevo | 2 - 1 | Sloga Uskoplje | |
Wednesday | ||||
FT
|
Slavija | 3 - 1 | Jedinstvo Bihać | |
Wednesday | ||||
FT
|
Proleter Teslić | 0 - 0 | Drina Zvornik | |
Wednesday | ||||
FT
|
Borac Banja Luka | 2 - 0 | TOŠK Tešanj | |
Wednesday | ||||
FT
|
Sloboda Novi Grad | 1 - 0 | Orašje | |
Wednesday | ||||
FT
|
Leotar | 1 - 0 | Zvijezda Gradačac | |
Wednesday | ||||
FT
|
BSK Banja Luka | 0 - 1 | Omladinac Mionica | |
Wednesday | ||||
FT
|
Vitez | 0 - 1 | Olimpik Sarajevo | |
Wednesday | ||||
FT
|
Travnik | 0 - 1 | Kozara Gradiška | |
Wednesday | ||||
FT
|
Branitelj | 7 - 0 | Doboj Istok | |
Wednesday | ||||
FT
|
Bosna Sarajevo | 0 - 1 | Sloboda Tuzla | |
Wednesday | ||||
FT
|
UNIS Vogošća | 2 - 1 | Modriča |