Club Friendlies

World

Matches

Day Home team Score/Time Away team  
Monday 01/01/2018
FT
Jamhuri 1 - 1 URA
Monday 01/01/2018
FT
Mlandege 2 - 1 Zimamoto
Monday 01/01/2018
FT
JKU 0 - 0 Taifa ya Jang'ombe
Tuesday 02/01/2018
FT
Singida United 3 - 2 Zimamoto
Tuesday 02/01/2018
FT
Simba 1 - 1 Mwenge
Tuesday 02/01/2018
FT
Young Africans 2 - 1 Mlandege
Wednesday 03/01/2018
FT
URA 1 - 0 Mwenge
Wednesday 03/01/2018
FT
Azam 4 - 0 Jamhuri
Thursday 04/01/2018
FT
Arema 5 - 3 PSIS Semarang
Thursday 04/01/2018
FT
JKU 0 - 1 Young Africans
Thursday 04/01/2018
FT
Simba 3 - 1 Jamhuri
Friday 05/01/2018
FT
Mlandege 0 - 3 Singida United
Friday 05/01/2018
FT
Hansa Rostock 6 - 0 Dynamo Schwerin
Friday 05/01/2018
FT
URA 1 - 0 Azam
Friday 05/01/2018
FT
Young Africans 2 - 0 Taifa ya Jang'ombe
Saturday 06/01/2018
FT
Moreton Bay United 6 - 0 Wolves
Saturday 06/01/2018
FT
Optik Rathenow 0 - 3 BAK 07
Saturday 06/01/2018
FT
Sonnenhof Großaspach 3 - 1 Ulm
Saturday 06/01/2018
FT
JKU 0 - 2 Singida United
Saturday 06/01/2018
FT
Simba 0 - 1 Azam
Sunday 07/01/2018
FT
International Leipzig 0 - 3 Hallescher FC
Sunday 07/01/2018
FT
St. Pauli II 3 - 0 Barmbek-Uhlenhorst
Sunday 07/01/2018
FT
Hansa Rostock 4 - 0 Błękitni Stargard
Sunday 07/01/2018
FT
Zimamoto 0 - 1 Young Africans
Monday 08/01/2018
FT
Simba 0 - 1 URA
Monday 08/01/2018
FT
Young Africans 1 - 1 Singida United
Tuesday 09/01/2018
FT
Stuttgarter Kickers 0 - 4 Aalen
Tuesday 09/01/2018
FT
ZFC Meuselwitz 1 - 2 Zwickau
Tuesday 09/01/2018
FT
Wolfsburg II 1 - 1 Sportfreunde Lotte
Tuesday 09/01/2018
FT
Karlsruhe 6 - 1 UD San Fernando
Tuesday 09/01/2018
FT
CfR Pforzheim 0 - 4 Saarbrücken
Tuesday 09/01/2018
FT
Hertha BSC II 3 - 2 Optik Rathenow
Wednesday 10/01/2018
FT
Elche 4 - 3 Lokeren
Wednesday 10/01/2018
FT
Osnabrück 2 - 1 Mechelen
Wednesday 10/01/2018
FT
Hansa Rostock 3 - 2 Neustrelitz
Wednesday 10/01/2018
FT
Hannover 96 II 0 - 3 Germania Halberstadt
Wednesday 10/01/2018
FT
URA 0 - 0 Young Africans
Wednesday 10/01/2018
FT
Utrecht 4 - 3 Anderlecht
Wednesday 10/01/2018
FT
Azam 1 - 0 Singida United
Wednesday 10/01/2018
FT
Sonnenhof Großaspach 2 - 1 Backnang
Thursday 11/01/2018
FT
Bustese Milano City 0 - 2 Chiasso
Thursday 11/01/2018
FT
Havelse 2 - 1 Gifhorn
Friday 12/01/2018
FT
North Pine 4 - 2 Albany Creek
Friday 12/01/2018
FT
JJK 0 - 0 KuPS
Friday 12/01/2018
FT
Ružomberok 6 - 0 Liptovský Mikuláš
Friday 12/01/2018
FT
Alessandria 0 - 0 FeralpiSalò
Friday 12/01/2018
FT
Start 11 - 0 Donn
Friday 12/01/2018
FT
Sarpsborg 08 3 - 0 Moss
Friday 12/01/2018
FT
Liefering 4 - 2 Amstetten
Friday 12/01/2018
FT
Raufoss 4 - 1 Gjøvik-Lyn
Friday 12/01/2018
FT
Markranstädt 0 - 8 Lokomotive Leipzig
Saturday 13/01/2018
FT
Logan Lightning 1 - 3 Western Pride
Saturday 13/01/2018
FT
Rochedale Rovers 3 - 3 Redlands United
Saturday 13/01/2018
FT
Mariehamn 2 - 1 Åland
Saturday 13/01/2018
FT
Partizán Bardejov 1 - 3 Zemplín Michalovce
Saturday 13/01/2018
FT
Beroe 3 - 0 Sozopol
Saturday 13/01/2018
FT
Carl Zeiss Jena 1 - 1 Babelsberg
Saturday 13/01/2018
FT
Borussia Dortmund II 1 - 2 Fortuna Köln
Saturday 13/01/2018
FT
BFC Dynamo 2 - 2 Bischofswerdaer FV
Saturday 13/01/2018
FT
Vasas 3 - 0 Szekszárd
Saturday 13/01/2018
FT
Inter Turku 4 - 0 KaaPo
Saturday 13/01/2018
FT
Saarbrücken 6 - 0 Oberachern
Saturday 13/01/2018
FT
Fortuna Düsseldorf II 1 - 1 St. Pauli II
Saturday 13/01/2018
FT
TuRU 1880 Düsseldorf 0 - 5 Erndtebrück
Saturday 13/01/2018
FT
Altglienicke 2 - 1 CFC Hertha
Saturday 13/01/2018
FT
HJK 3 - 4 Hammarby
Saturday 13/01/2018
FT
CfR Pforzheim 0 - 6 Elversberg
Saturday 13/01/2018
FT
Rödinghausen 0 - 3 Paderborn
Saturday 13/01/2018
FT
URA 0 - 0 Azam
Sunday 14/01/2018
FT
Universitatea Craiova 2 - 4 Meppen
Sunday 14/01/2018
FT
Arema 2 - 0 Barito Putera
Sunday 14/01/2018
FT
Osnabrück 1 - 0 Schwarz-Weiß Rehden
Sunday 14/01/2018
FT
Daco-Getica 2 - 0 Akzhayik
Monday 15/01/2018
FT
Politehnica Iași 2 - 1 AGMK
Tuesday 16/01/2018
FT
Podbrezová 1 - 3 Pohronie
Tuesday 16/01/2018
FT
Slaven Koprivnica 8 - 0 Brinje Grosuplje
Tuesday 16/01/2018
FT
Botoșani 1 - 2 Baltika
Tuesday 16/01/2018
FT
Jiangsu FC 0 - 2 Altglienicke
Tuesday 16/01/2018
FT
Köln II 3 - 2 SSVg Velbert
Wednesday 17/01/2018
FT
South Melbourne 3 - 2 Port Melbourne
Wednesday 17/01/2018
FT
Cherno more 2 - 0 Chernomorets Balchik
Wednesday 17/01/2018
FT
Olimp-Dolgoprudny 2 - 1 Kaluga
Wednesday 17/01/2018
FT
Beroe 2 - 1 Maritsa Plovdiv
Wednesday 17/01/2018
FT
Daco-Getica 1 - 1 Kamza
Wednesday 17/01/2018
FT
Unterhaching 0 - 2 Bayern München II
Wednesday 17/01/2018
FT
Lokomotiva Zagreb 1 - 1 Gorica
Wednesday 17/01/2018
FT
Puskás 4 - 0 Linense
Wednesday 17/01/2018
FT
Botoșani 0 - 2 Ludogorets
Wednesday 17/01/2018
FT
Optik Rathenow 4 - 3 Neustrelitz
Wednesday 17/01/2018
FT
Hibernians 3 - 0 Levski Sofia
Wednesday 17/01/2018
FT
Castellón 0 - 4 CFR Cluj
Wednesday 17/01/2018
FT
Sprockhövel 1 - 1 Fortuna Düsseldorf II
Wednesday 17/01/2018
FT
Teutonia Ottensen 1 - 3 Lübeck
Wednesday 17/01/2018
FT
Wil 8 - 0 Gossau
Thursday 18/01/2018
FT
Universitario 1 - 1 Independiente Medellín
Thursday 18/01/2018
FT
Dunav ot Ruse 3 - 1 Botev Galabovo
Thursday 18/01/2018
FT
FCSB 1 - 2 Olimpik Donetsk
Thursday 18/01/2018
FT
Stadl-Paura 0 - 4 Blau-Weiß Linz
Thursday 18/01/2018
FT
Astoria Walldorf 2 - 2 Neckarsulmer SU
Thursday 18/01/2018
FT
Altona 93 1 - 3 Borussia Dortmund II
Thursday 18/01/2018
FT
Rapperswil-Jona 2 - 0 Brühl
Friday 19/01/2018
FT
Spartak Moskva II 3 - 3 Chertanovo
Friday 19/01/2018
FT
Hamburger SV II 2 - 0 Borussia Dortmund II
Friday 19/01/2018
FT
Metalurh Zaporizhya 0 - 2 Kolos Kovalivka
Friday 19/01/2018
FT
Botev Plovdiv 3 - 0 Maritsa Plovdiv
Friday 19/01/2018
FT
Aris Limassol 0 - 5 Dinamo Bucureşti
Friday 19/01/2018
FT
Seoul 0 - 1 Vaduz
Friday 19/01/2018
FT
Rödinghausen 3 - 2 Germania Egestorf
Saturday 20/01/2018
FT
Redlands United 1 - 5 Western Pride
Saturday 20/01/2018
FT
Campbelltown City 2 - 1 MetroStars
Saturday 20/01/2018
FT
Đà Nẵng 0 - 0 Yokohama
Saturday 20/01/2018
FT
Rochedale Rovers 3 - 1 Logan Lightning
Saturday 20/01/2018
FT
Vasas 8 - 0 Vecsés
Saturday 20/01/2018
FT
Balmazújváros Sport 1 - 1 Ceglédi
Saturday 20/01/2018
FT
Budaörs 2 - 1 Paks
Saturday 20/01/2018
FT
Znicz Pruszków 2 - 1 Polonia Warszawa
Saturday 20/01/2018
FT
Puskás 1 - 0 Shanghai Shenhua
Saturday 20/01/2018
FT
ACS Poli Timişoara 1 - 0 Ghiroda
Saturday 20/01/2018
FT
Lørenskog 1 - 1 Grorud
Saturday 20/01/2018
FT
BATE 1 - 1 Belshina
Saturday 20/01/2018
FT
Olimpia Elbląg 1 - 3 Bytovia Bytów
Saturday 20/01/2018
FT
Pogoń Siedlce 1 - 2 Radomiak Radom
Saturday 20/01/2018
FT
Vitosha Bistritsa 3 - 1 Strumska slava
Saturday 20/01/2018
FT
JJK 0 - 0 MP
Saturday 20/01/2018
FT
JBK 2 - 2 Jaro
Saturday 20/01/2018
FT
Kelantan 3 - 4 Ratchaburi
Saturday 20/01/2018
FT
BFC Dynamo 3 - 1 Optik Rathenow
Saturday 20/01/2018
FT
ROW Rybnik 1 - 5 GKS Katowice
Saturday 20/01/2018
FT
Sogndal 1 - 1 Florø
Saturday 20/01/2018
FT
Hessen Kassel 1 - 3 Wiedenbrück
Saturday 20/01/2018
FT
Kriens 7 - 0 Wohlen
Saturday 20/01/2018
FT
Viktoria Köln 5 - 1 Oberneuland
Saturday 20/01/2018
FT
Bærum 3 - 2 Frigg
Saturday 20/01/2018
FT
Verl 1 - 2 LSK Hansa
Saturday 20/01/2018
FT
Eintracht Braunschw. II 0 - 0 Viktoria Berlin
Saturday 20/01/2018
FT
Floridsdorfer AC 5 - 2 Bruck / Leitha
Saturday 20/01/2018
FT
Aluminij 1 - 1 Allerheiligen
Saturday 20/01/2018
FT
Fortuna Düsseldorf II 1 - 1 Wegberg-Beeck
Saturday 20/01/2018
FT
Trans 6 - 3 Tulevik
Saturday 20/01/2018
FT
Concordia Chiajna 1 - 2 Iberia 1999
Saturday 20/01/2018
FT
Maribor 4 - 2 Nafta
Saturday 20/01/2018
FT
Shakhtar Donetsk 2 - 2 Ludogorets
Saturday 20/01/2018
FT
Daco-Getica 0 - 5 Stal Kamianske
Saturday 20/01/2018
FT
Fehérvár 1 - 1 Beijing Chengfeng
Saturday 20/01/2018
FT
Lahti 1 - 0 Flora
Saturday 20/01/2018
FT
RoPS 6 - 1 OPS
Saturday 20/01/2018
FT
VPS 1 - 0 Umeå
Saturday 20/01/2018
FT
Rijeka 0 - 0 Gorica
Saturday 20/01/2018
FT
Raufoss 0 - 0 Asker
Sunday 21/01/2018
FT
Sydney United 0 - 1 Hakoah Sydney City
Sunday 21/01/2018
FT
Sutherland Sharks 2 - 3 St George Saints
Sunday 21/01/2018
FT
Hertha BSC II 1 - 1 Lichtenberg
Sunday 21/01/2018
FT
Rudar 1 - 1 Ilirija
Sunday 21/01/2018
FT
Naţional Sebiş 0 - 4 ACS Poli Timişoara
Sunday 21/01/2018
FT
Politehnica Iași 3 - 0 Chornomorets
Sunday 21/01/2018
FT
Universitatea Craiova 1 - 0 Lechia Gdańsk
Sunday 21/01/2018
FT
Fløya 1 - 1 Tromsdalen
Sunday 21/01/2018
FT
Estudiantes de San Luis 1 - 1 Juventud Unida Univ.
Sunday 21/01/2018
FT
Jaguares de Córdoba 1 - 1 Independiente Medellín
Monday 22/01/2018
FT
Junior 3 - 1 Real Cartagena
Monday 22/01/2018
FT
Tusker 0 - 1 KCCA
Monday 22/01/2018
FT
Rangers 0 - 2 Curicó Unido
Tuesday 23/01/2018
FT
Vitosha Bistritsa 2 - 0 Chernomorets Balchik
Tuesday 23/01/2018
FT
Hermannstadt 3 - 0 ACS Poli Timişoara
Tuesday 23/01/2018
FT
Allerheiligen 3 - 2 Gleisdorf 09
Tuesday 23/01/2018
FT
Brinkumer SV 1 - 2 Schwarz-Weiß Rehden
Tuesday 23/01/2018
FT
Fortuna Düsseldorf II 2 - 3 SSVg Velbert
Wednesday 24/01/2018
FT
Logan Lightning 5 - 1 Redlands United
Wednesday 24/01/2018
FT
Rochedale Rovers 1 - 8 Western Pride
Wednesday 24/01/2018
FT
Zagłębie Sosnowiec 4 - 2 Podbeskidzie
Wednesday 24/01/2018
FT
Nõmme Kalju 2 - 1 TPS
Wednesday 24/01/2018
FT
Union Fürstenwalde 0 - 4 BAK 07
Wednesday 24/01/2018
FT
Leopards 2 - 1 KCCA
Wednesday 24/01/2018
FT
Triglav 1 - 4 Rudar
Wednesday 24/01/2018
FT
Voždovac 1 - 2 ACS Poli Timişoara
Wednesday 24/01/2018
FT
Elversberg 6 - 0 Alemannia Aachen
Wednesday 24/01/2018
FT
CSKA Sofia 8 - 0 Jiangsu FC
Wednesday 24/01/2018
FT
Xamax 5 - 1 Yverdon Sport
Wednesday 24/01/2018
FT
HamKam 4 - 1 Nybergsund
Wednesday 24/01/2018
FT
Havelse 3 - 1 Wunstorf
Wednesday 24/01/2018
FT
Babelsberg 8 - 0 BSC Süd 05
Wednesday 24/01/2018
FT
Bonner SC 2 - 3 SSV Merten
Wednesday 24/01/2018
FT
Gonsenheim 0 - 1 Mainz 05 II
Wednesday 24/01/2018
FT
1860 München 11 - 0 Wörgl
Wednesday 24/01/2018
FT
Gaz Metan Mediaş 3 - 1 Veres
Thursday 25/01/2018
FT
Junior 1 - 0 Jaguares de Córdoba
Thursday 25/01/2018
FT
Real Cartagena 0 - 5 Independiente Medellín
Thursday 25/01/2018
FT
MetroStars 1 - 2 Croydon
Thursday 25/01/2018
FT
Concordia Chiajna 1 - 0 Neftchi Baku
Thursday 25/01/2018
FT
Paide 3 - 5 TPS
Thursday 25/01/2018
FT
Forrestfield United 2 - 1 Armadale
Thursday 25/01/2018
FT
Nizhny Novgorod 4 - 2 Biolog
Thursday 25/01/2018
FT
Cockburn City 2 - 1 ECU Joondalup
Thursday 25/01/2018
FT
ACS Poli Timişoara 4 - 1 Ripensia Timişoara
Thursday 25/01/2018
FT
Universitatea Craiova 0 - 2 Ludogorets
Thursday 25/01/2018
FT
Tianjin Jinmen Tiger 2 - 1 Kickers Offenbach
Thursday 25/01/2018
FT
Selbak 0 - 4 Fredrikstad
Thursday 25/01/2018
FT
Ferencváros 0 - 1 Rijeka
Thursday 25/01/2018
FT
ASC Dortmund 2 - 2 Westfalia Rhynern
Friday 26/01/2018
FT
Sport Boys 0 - 0 Atlético Morelia
Friday 26/01/2018
FT
Daco-Getica 3 - 1 Metaloglobus
Friday 26/01/2018
FT
Paks 1 - 1 Ceglédi
Friday 26/01/2018
FT
Shonan Bellmare 1 - 0 Puskás
Friday 26/01/2018
FT
Tychy 0 - 0 Puszcza Niepołomice
Friday 26/01/2018
FT
Karviná 0 - 1 Rakow Czestochowa
Friday 26/01/2018
FT
Sofapaka 0 - 0 KCCA
Friday 26/01/2018
FT
Fehérvár 0 - 3 CFR Cluj
Friday 26/01/2018
FT
Saarbrücken 1 - 0 Ulsan
Friday 26/01/2018
FT
Dinamo Kiev 3 - 2 Osijek
Friday 26/01/2018
FT
Aalesund 3 - 0 Hødd
Friday 26/01/2018
FT
Jerv 4 - 0 Vindbjart
Friday 26/01/2018
FT
Ingolstadt II 1 - 1 Eichstätt
Saturday 27/01/2018
FT
Gryf Wejherowo 1 - 2 Odra Opole
Saturday 27/01/2018
FT
Vasas 0 - 2 Honvéd
Saturday 27/01/2018
FT
Soroksár SC 0 - 1 Szolnoki MÁV
Saturday 27/01/2018
FT
Chertanovo 14 - 0 Kolomna
Saturday 27/01/2018
FT
Pardubice 0 - 0 Vysočina Jihlava
Saturday 27/01/2018
FT
Nizhny Novgorod 2 - 1 Spartak Nal'chik
Saturday 27/01/2018
FT
MTE 1904 2 - 2 Inter Bratislava
Saturday 27/01/2018
FT
Luch Minsk 2 - 3 Dnepr Mogilev
Saturday 27/01/2018
FT
Podbeskidzie 1 - 1 Ruch Chorzów
Saturday 27/01/2018
FT
Balmazújváros Sport 1 - 0 Kisvárda
Saturday 27/01/2018
FT
Debrecen 3 - 1 Szeged-Csanád
Saturday 27/01/2018
FT
Pogoń Siedlce 1 - 3 Wisła Puławy
Saturday 27/01/2018
FT
Kluczbork 0 - 1 Jastrzębie
Saturday 27/01/2018
FT
CSKA Sofia 0 - 0 Dinamo Kiev
Saturday 27/01/2018
FT
Cham 1 - 3 Wohlen
Saturday 27/01/2018
FT
Stal Stalowa Wola 2 - 3 Stal Mielec
Saturday 27/01/2018
FT
Empor Berlin 0 - 4 BFC Dynamo
Saturday 27/01/2018
FT
Miedź Legnica 1 - 0 GKS Katowice
Saturday 27/01/2018
FT
Bærum 1 - 2 Moss
Saturday 27/01/2018
FT
Gorodeya 3 - 1 Slutsk
Saturday 27/01/2018
FT
Vitosha Bistritsa 3 - 2 Ludogorets II
Saturday 27/01/2018
FT
Florø 1 - 3 Strømmen
Saturday 27/01/2018
FT
Elverum 5 - 1 Nybergsund
Saturday 27/01/2018
FT
Hessen Kassel 3 - 1 Barockstadt Fulda-Lehn.
Saturday 27/01/2018
FT
Schweinfurt 1 - 0 Elversberg
Saturday 27/01/2018
FT
Homburg 0 - 1 Nürnberg II
Saturday 27/01/2018
FT
SJK 2 - 1 VIFK
Saturday 27/01/2018
FT
Hønefoss 2 - 2 Frigg
Saturday 27/01/2018
FT
Schaffhausen 2 - 0 Kriens
Saturday 27/01/2018
FT
Maribor 3 - 0 Weiz
Saturday 27/01/2018
FT
Aarau 1 - 2 Yverdon Sport
Saturday 27/01/2018
FT
Deportivo Municipal 2 - 1 El Nacional
Sunday 28/01/2018
FT
Junior 2 - 1 Independiente Medellín
Sunday 28/01/2018
FT
Ñublense 1 - 0 Huachipato
Sunday 28/01/2018
FT
Real Cartagena 0 - 4 Jaguares de Córdoba
Sunday 28/01/2018
FT
Alianza Lima 0 - 2 Audax Italiano
Sunday 28/01/2018
FT
Manly United 0 - 2 Sydney Olympic
Sunday 28/01/2018
FT
Sutherland Sharks 3 - 0 Hakoah Sydney City
Sunday 28/01/2018
FT
Blacktown Spartans 0 - 3 Bonnyrigg White Eagles
Sunday 28/01/2018
FT
CFR Cluj 6 - 0 Sfîntul Gheorghe
Sunday 28/01/2018
FT
Osnabrück 1 - 1 Rödinghausen
Sunday 28/01/2018
FT
Diósgyőr 5 - 0 Rimavská Sobota
Sunday 28/01/2018
FT
Gefle 2 - 2 Team Thoren
Sunday 28/01/2018
FT
Wormatia Worms 2 - 2 Nürnberg II
Sunday 28/01/2018
FT
Seligenporten 1 - 4 Elversberg
Sunday 28/01/2018
FT
Renova 0 - 0 Javor
Sunday 28/01/2018
FT
Gaz Metan Mediaş 0 - 2 Spartak Subotica
Sunday 28/01/2018
FT
FCSB 3 - 1 Jiangsu FC
Sunday 28/01/2018
FT
Winterthur 2 - 2 YF Juventus
Sunday 28/01/2018
FT
Sporting Cristal 2 - 1 Universidad de Chile
Tuesday 30/01/2018
FT
Rotor Volgograd II 2 - 1 Akademiya Futbola
Tuesday 30/01/2018
FT
Neman Grodno 3 - 1 Gorodeya
Tuesday 30/01/2018
FT
Torpedo BelAZ 4 - 0 Smolevichy
Tuesday 30/01/2018
FT
FCSB 2 - 0 Osijek
Tuesday 30/01/2018
FT
Líšeň 0 - 3 Znojmo
Tuesday 30/01/2018
FT
Oberneuland 1 - 2 Hannover 96 II
Tuesday 30/01/2018
FT
Barcelona 1 - 2 Delfín
Wednesday 31/01/2018
FT
Emelec 4 - 1 Guayaquil City
Wednesday 31/01/2018
FT
Khimki 1 - 1 Veles
Wednesday 31/01/2018
FT
MetroStars 3 - 1 FK Beograd
Wednesday 31/01/2018
FT
Dinamo Stavropol 1 - 0 Rotor Volgograd II
Wednesday 31/01/2018
FT
Vasas 1 - 2 MTK
Wednesday 31/01/2018
FT
Ruch Chorzów 4 - 1 Rozwój Katowice
Wednesday 31/01/2018
FT
Zagłębie Sosnowiec 0 - 0 Puszcza Niepołomice
Wednesday 31/01/2018
FT
Honvéd 0 - 0 Balmazújváros Sport
Wednesday 31/01/2018
FT
Győri ETO 2 - 1 MFK Zvolen
Wednesday 31/01/2018
FT
Slutsk 2 - 0 Slavia
Wednesday 31/01/2018
FT
Borussia Dortmund II 2 - 1 Rot-Weiss Essen
Wednesday 31/01/2018
FT
Győri ETO 2 - 2 MTE 1904
Wednesday 31/01/2018
FT
Gryf Wejherowo 1 - 1 Chrobry Głogów
Wednesday 31/01/2018
FT
Arminia Bielefeld II 0 - 1 Rödinghausen
Wednesday 31/01/2018
FT
Hessen Dreieich 5 - 5 FSV Frankfurt
Thursday 01/02/2018
FT
Alianza Lima 1 - 0 Sport Boys
Thursday 01/02/2018
FT
Neman Grodno 0 - 0 Smolevichy
Thursday 01/02/2018
FT
Tatran Prešov 1 - 1 Lokomotíva Košice
Thursday 01/02/2018
FT
Torpedo BelAZ 1 - 0 Gorodeya
Thursday 01/02/2018
FT
F91 Dudelange 0 - 0 Örebro
Thursday 01/02/2018
FT
Vasas 0 - 0 Pénzügyőr
Friday 02/02/2018
FT
MetroStars 2 - 0 Adelaide City
Friday 02/02/2018
FT
Botev Vratsa 1 - 3 Vitosha Bistritsa
Friday 02/02/2018
FT
Green Gully 3 - 0 Bulleen Lions
Friday 02/02/2018
FT
Tychy 1 - 2 Opava
Friday 02/02/2018
FT
Kongsvinger 0 - 1 HamKam
Friday 02/02/2018
FT
Notodden 1 - 3 Jerv
Friday 02/02/2018
FT
Cukaricki 0 - 0 Karviná
Friday 02/02/2018
FT
Aalesund 4 - 0 Brattvåg
Friday 02/02/2018
FT
Röchling Völklingen 2 - 0 Homburg
Friday 02/02/2018
FT
Fløy-Flekkerøy 0 - 1 Arendal
Saturday 03/02/2018
FT
Barcelona 1 - 1 Guayaquil City
Saturday 03/02/2018
FT
Emelec 3 - 1 Delfín
Saturday 03/02/2018
FT
South Hobart 2 - 1 Pascoe Vale
Saturday 03/02/2018
FT
Mito Hollyhock 3 - 4 Kashima Antlers
Saturday 03/02/2018
FT
Smolevichy 1 - 4 Gorodeya
Saturday 03/02/2018
FT
Pardubice 8 - 0 Mohelnice
Saturday 03/02/2018
FT
MTK 1 - 3 Honvéd
Saturday 03/02/2018
FT
Debrecen 1 - 0 Kisvárda
Saturday 03/02/2018
FT
Lippstadt 08 0 - 1 Wiedenbrück
Saturday 03/02/2018
FT
Miedź Legnica 3 - 3 Rakow Czestochowa
Saturday 03/02/2018
FT
Torpedo BelAZ 1 - 1 Neman Grodno
Saturday 03/02/2018
FT
Górnik Łęczna 1 - 0 Wisła Puławy
Saturday 03/02/2018
FT
Soroksár SC 2 - 1 Komárno
Saturday 03/02/2018
FT
Dinamo Minsk 0 - 1 Vitebsk
Saturday 03/02/2018
FT
Mačva Šabac 0 - 2 Javor
Saturday 03/02/2018
FT
Vítkovice 5 - 4 Odra Petřkovice
Saturday 03/02/2018
FT
Ullensaker / Kisa 7 - 0 KFUM
Saturday 03/02/2018
FT
Debrecen 3 - 3 Kisvárda
Saturday 03/02/2018
FT
Hajduk Split II 0 - 2 Zlaté Moravce
Saturday 03/02/2018
FT
Fredrikstad 3 - 0 Kråkerøy
Saturday 03/02/2018
FT
Asker 1 - 2 Bærum
Sunday 04/02/2018
FT
JEF United 1 - 4 Kashiwa Reysol
Sunday 04/02/2018
FT
Blacktown City 3 - 1 Mt Druitt Town
Sunday 04/02/2018
FT
GHFA Spirit 1 - 7 Bonnyrigg White Eagles
Sunday 04/02/2018
FT
Manly United 2 - 2 Rockdale Ilinden
Sunday 04/02/2018
FT
Marconi Stallions 1 - 3 St George Saints
Sunday 04/02/2018
FT
Aluminij 1 - 1 Rogaška
Sunday 04/02/2018
FT
Vasas 7 - 0 Szabadkikötő
Sunday 04/02/2018
FT
Greuther Fürth II 5 - 0 Eltersdorf
Sunday 04/02/2018
FT
Luch Minsk 0 - 3 Riteriai
Sunday 04/02/2018
FT
Skeid 3 - 3 Moss
Sunday 04/02/2018
FT
Flora 2 - 0 Spartaks Jūrmala
Sunday 04/02/2018
FT
Tromsdalen 3 - 2 Salangen
Monday 05/02/2018
FT
Chernomorets 1 - 2 Rotor Volgograd
Monday 05/02/2018
FT
Cukaricki 1 - 1 Shakhtyor Soligorsk
Tuesday 06/02/2018
FT
Partizán Bardejov 0 - 0 Liptovský Mikuláš
Tuesday 06/02/2018
FT
Köln II 1 - 2 Rot-Weiss Essen
Tuesday 06/02/2018
FT
Legion 3 - 1 Angusht
Tuesday 06/02/2018
FT
Khimki 3 - 0 Olimp-Dolgoprudny
Wednesday 07/02/2018
FT
Argeș 2 - 1 Chindia Târgovişte
Wednesday 07/02/2018
FT
Belshina 1 - 1 Dnepr Mogilev
Wednesday 07/02/2018
FT
Odra Opole 1 - 0 Opava
Wednesday 07/02/2018
FT
Torpedo 0 - 2 Vitebsk
Wednesday 07/02/2018
FT
Krasnodar II 1 - 1 Akademiya Futbola
Wednesday 07/02/2018
FT
Dunav ot Ruse 4 - 1 Nesebar
Wednesday 07/02/2018
FT
Cherno more 1 - 4 Ludogorets II
Wednesday 07/02/2018
FT
Vasas 1 - 0 Iváncsa
Wednesday 07/02/2018
FT
Førde 3 - 4 Florø
Wednesday 07/02/2018
FT
Sturm Graz II 3 - 5 Lafnitz
Wednesday 07/02/2018
FT
Fortuna Düsseldorf II 6 - 1 Düsseldorfer SC
Wednesday 07/02/2018
FT
FC Cartagena 1 - 2 Guangdong South Tigers
Thursday 08/02/2018
FT
Colo Colo 1 - 1 UTC Cajamarca
Thursday 08/02/2018
FT
Spartak Nal'chik 3 - 0 Angusht
Thursday 08/02/2018
FT
Lokomotiv Sofia 1929 1 - 0 Vitosha Bistritsa
Thursday 08/02/2018
FT
Dinamo Kiev 3 - 1 Tianjin Jinmen Tiger
Friday 09/02/2018
FT
Neman Grodno 1 - 3 Riteriai
Friday 09/02/2018
FT
Vasas 7 - 0 III. Kerületi TUE
Friday 09/02/2018
FT
Vitebsk 0 - 5 Naftan
Friday 09/02/2018
FT
Hradec Králové 0 - 2 Miedź Legnica
Friday 09/02/2018
FT
Vereya 2 - 1 Botev Galabovo
Friday 09/02/2018
FT
Öster 0 - 2 Mjällby
Friday 09/02/2018
FT
1860 München 2 - 1 Beijing Chengfeng
Friday 09/02/2018
FT
Ullensaker / Kisa 0 - 0 HamKam
Friday 09/02/2018
FT
Skeid 5 - 0 Alta
Friday 09/02/2018
FT
Rot-Weiß Oberhausen 2 - 2 TSV Steinbach
Friday 09/02/2018
FT
Raufoss 3 - 3 Elverum
Saturday 10/02/2018
FT
Heidelberg United 2 - 4 Sydney Olympic
Saturday 10/02/2018
FT
Volna 0 - 4 Isloch
Saturday 10/02/2018
FT
Žilina II 1 - 1 Frýdek-Místek
Saturday 10/02/2018
FT
Odra Opole 2 - 2 Rozwój Katowice
Saturday 10/02/2018
FT
Szombathelyi Haladás 3 - 2 Nafta
Saturday 10/02/2018
FT
Dorogi 4 - 0 Veľké Ludince
Saturday 10/02/2018
FT
Puskás 1 - 1 Tianjin Jinmen Tiger
Saturday 10/02/2018
FT
Chojniczanka Chojnice 3 - 2 Bałtyk Gdynia
Saturday 10/02/2018
FT
Puszcza Niepołomice 2 - 4 Opava
Saturday 10/02/2018
FT
Angusht 2 - 0 Biolog
Saturday 10/02/2018
FT
Ullern 1 - 7 Kjelsås
Saturday 10/02/2018
FT
Etar VT 2 - 1 Lovech
Saturday 10/02/2018
FT
CSKA Sofia 2 - 1 Tsarsko selo
Saturday 10/02/2018
FT
Ludogorets II 3 - 4 Dunav ot Ruse
Saturday 10/02/2018
FT
Soroksár SC 1 - 1 Balmazújváros Sport
Saturday 10/02/2018
FT
Aluminij 2 - 3 Radomlje
Saturday 10/02/2018
FT
Strømmen 3 - 0 Gjøvik-Lyn
Saturday 10/02/2018
FT
Kongsvinger 4 - 0 Nybergsund
Saturday 10/02/2018
FT
Karlslund 1 - 1 Carlstad United
Saturday 10/02/2018
FT
Krško 3 - 0 Rogaška
Saturday 10/02/2018
FT
Flora 1 - 1 HJK
Saturday 10/02/2018
FT
Gyirmót 2 - 3 Senica
Saturday 10/02/2018
FT
Botev Plovdiv 0 - 3 Botev Vratsa
Saturday 10/02/2018
FT
Beroe 3 - 0 Slavia Sofia
Saturday 10/02/2018
FT
Hønefoss 2 - 2 Bærum
Saturday 10/02/2018
FT
Gorica 1 - 2 Triglav
Saturday 10/02/2018
FT
Sotra 2 - 2 Åsane
Saturday 10/02/2018
FT
Mjøndalen 6 - 0 IF Fram
Saturday 10/02/2018
FT
Solin 2 - 0 Šibenik
Saturday 10/02/2018
FT
Vålerenga II 2 - 1 Follo
Sunday 11/02/2018
FT
Rockdale Ilinden 4 - 1 St George Saints
Sunday 11/02/2018
FT
Blacktown City 4 - 4 Northern Tigers
Sunday 11/02/2018
FT
Dnepr Mogilev 2 - 0 Slavia
Sunday 11/02/2018
FT
Grorud 3 - 0 Alta
Sunday 11/02/2018
FT
Piteå 1 - 2 Skellefteå
Sunday 11/02/2018
FT
Mariehamn 2 - 1 Paide
Monday 12/02/2018
FT
Nosta 2 - 0 Krylya Sovetov II
Monday 12/02/2018
FT
Orenburg II 0 - 1 Volga Ulyanovsk
Monday 12/02/2018
FT
Fehérvár 3 - 1 Tianjin Jinmen Tiger
Tuesday 13/02/2018
FT
KAMAZ 3 - 1 Nosta
Wednesday 14/02/2018
FT
Balmazújváros Sport 2 - 0 Kazincbarcika
Wednesday 14/02/2018
FT
Újpest 2 - 1 Gyirmót
Wednesday 14/02/2018
FT
Vasas 3 - 0 Monor
Thursday 15/02/2018
FT
Colo Colo 3 - 1 Alianza Lima
Thursday 15/02/2018
FT
Ventspils 0 - 0 WSG Tirol
Friday 16/02/2018
FT
Armavir 3 - 0 Kuban Krasnodar II
Friday 16/02/2018
FT
Tychy 1 - 0 Górnik Polkowice
Friday 16/02/2018
FT
Jerv 1 - 2 Sandnes Ulf
Friday 16/02/2018
FT
Odd II 1 - 0 Stabæk II
Friday 16/02/2018
FT
Bad Gleichenberg 4 - 1 Rapid Wien II
Friday 16/02/2018
FT
Fredrikstad 0 - 0 Skeid
Saturday 17/02/2018
FT
Bonnyrigg White Eagles 3 - 0 Sydney Olympic
Saturday 17/02/2018
FT
Torpedo 0 - 2 Isloch
Saturday 17/02/2018
FT
Hradec Králové 9 - 1 Viktorie Jirny
Saturday 17/02/2018
FT
Odra Opole 0 - 0 Kluczbork
Saturday 17/02/2018
FT
Pardubice 1 - 0 Zlínsko
Saturday 17/02/2018
FT
Minsk 1 - 1 Luch Minsk
Saturday 17/02/2018
FT
Soroksár SC 2 - 1 Vasas
Saturday 17/02/2018
FT
Puszcza Niepołomice 2 - 2 Sandecja Nowy Sącz
Saturday 17/02/2018
FT
Mezőkövesd 1 - 1 Szolnoki MÁV
Saturday 17/02/2018
FT
Chojniczanka Chojnice 3 - 1 Stomil Olsztyn
Saturday 17/02/2018
FT
Odra Opole 2 - 2 Rekord Bielsko-Biała
Saturday 17/02/2018
FT
Wacker Innsbruck II 3 - 3 Kufstein
Saturday 17/02/2018
FT
Strømmen 2 - 1 HamKam
Saturday 17/02/2018
FT
Vålerenga II 3 - 1 Gjelleråsen
Saturday 17/02/2018
FT
Mezőkövesd 4 - 0 Ceglédi
Saturday 17/02/2018
FT
Ullensaker / Kisa 3 - 0 Raufoss
Saturday 17/02/2018
FT
Notodden 4 - 1 Bærum
Saturday 17/02/2018
FT
Elverum 3 - 1 Eidsvold
Saturday 17/02/2018
FT
BATE 3 - 0 Riteriai
Saturday 17/02/2018
FT
Mjøndalen 2 - 0 Kongsvinger
Saturday 17/02/2018
FT
TPS 11 - 2 BK-46
Saturday 17/02/2018
FT
Åsane 0 - 0 Florø
Sunday 18/02/2018
FT
Rockdale Ilinden 2 - 3 Sutherland Sharks
Sunday 18/02/2018
FT
Blacktown City 2 - 3 Sydney United
Sunday 18/02/2018
FT
Marconi Stallions 2 - 2 Manly United
Sunday 18/02/2018
FT
Belshina 1 - 3 Slutsk
Sunday 18/02/2018
FT
Hønefoss 1 - 1 Moss
Sunday 18/02/2018
FT
Alta 3 - 3 Tromsdalen
Sunday 18/02/2018
FT
Naftan 1 - 6 Smolevichy
Tuesday 20/02/2018
FT
Roskilde 2 - 0 Desna
Wednesday 21/02/2018
FT
Minsk 3 - 1 Torpedo
Wednesday 21/02/2018
FT
Odd 2 - 0 Jerv
Wednesday 21/02/2018
FT
Ventspils 0 - 2 Esbjerg
Wednesday 21/02/2018
FT
Shakhtyor Soligorsk 2 - 0 KuPS
Wednesday 21/02/2018
FT
Åsane 1 - 0 Lysekloster
Wednesday 21/02/2018
FT
Raufoss 4 - 2 HamKam
Thursday 22/02/2018
FT
Næstved 3 - 0 HIK
Thursday 22/02/2018
FT
Strømmen 2 - 1 Skeid
Thursday 22/02/2018
FT
Brodd 4 - 4 Vidar
Friday 23/02/2018
FT
Fredrikstad 1 - 1 Zenit II
Friday 23/02/2018
FT
Rakow Czestochowa 0 - 2 Tychy
Friday 23/02/2018
FT
Kongsvinger 2 - 1 Ullensaker / Kisa
Friday 23/02/2018
FT
PS Kemi Kings 3 - 1 TP-47
Friday 23/02/2018
FT
Odra Opole 1 - 0 Jastrzębie
Saturday 24/02/2018
FT
Ural II 0 - 1 Chelyabinsk
Saturday 24/02/2018
FT
Schweinfurt 7 - 2 Eltersdorf
Saturday 24/02/2018
FT
Rozwój Katowice 3 - 3 GKS Katowice
Saturday 24/02/2018
FT
Strogino 3 - 2 Ryazan
Saturday 24/02/2018
FT
Olimpia Grudziądz 0 - 1 Gryf Wejherowo
Saturday 24/02/2018
FT
Grorud 1 - 4 Elverum
Saturday 24/02/2018
FT
Zagłębie Sosnowiec 0 - 1 Bełchatów
Saturday 24/02/2018
FT
Kuban Krasnodar II 1 - 2 Biolog
Saturday 24/02/2018
FT
Neman Grodno 1 - 0 Luch Minsk
Saturday 24/02/2018
FT
Hønefoss 3 - 1 Gjøvik-Lyn
Saturday 24/02/2018
FT
Bryne 1 - 0 Vard
Saturday 24/02/2018
FT
Arendal 3 - 1 IF Fram
Saturday 24/02/2018
FT
Mjøndalen 3 - 1 Raufoss
Saturday 24/02/2018
FT
Sogndal 1 - 1 Florø
Sunday 25/02/2018
FT
Hønefoss 6 - 1 Valdres
Tuesday 27/02/2018
FT
Sheriff 0 - 1 KuPS
Wednesday 28/02/2018
FT
Minsk 0 - 2 Gorodeya
Wednesday 28/02/2018
FT
Kuban Krasnodar II 1 - 1 Druzhba
Thursday 01/03/2018
FT
LDU Quito 2 - 2 Phoenix Rising
Thursday 01/03/2018
FT
Ullensaker / Kisa 1 - 0 Sandnes Ulf
Thursday 01/03/2018
FT
Skovshoved 1 - 3 Florø
Friday 02/03/2018
FT
Veles 2 - 2 Zorkiy
Saturday 03/03/2018
FT
Krasnodar II 3 - 0 Kuban Krasnodar II
Saturday 03/03/2018
FT
TP-47 4 - 4 OLS
Saturday 03/03/2018
FT
KFUM 2 - 2 Notodden
Saturday 03/03/2018
FT
Armavir 3 - 1 Dinamo Stavropol
Saturday 03/03/2018
FT
Asker 1 - 4 Skeid
Saturday 03/03/2018
FT
Chojniczanka Chojnice 0 - 3 Gryf Wejherowo
Saturday 03/03/2018
FT
Örgryte 1 - 0 Fredrikstad
Saturday 03/03/2018
FT
Fløy-Flekkerøy 0 - 3 Egersund
Saturday 03/03/2018
FT
HamKam 4 - 1 IF Fram
Sunday 04/03/2018
FT
Vålerenga II 3 - 2 Odd II
Sunday 04/03/2018
FT
PS Kemi Kings 1 - 3 Team Thoren
Sunday 04/03/2018
FT
Sandnes Ulf 2 - 1 HJK
Tuesday 06/03/2018
FT
Tekstilshchik 2 - 0 Spartak Kostroma
Wednesday 07/03/2018
FT
Strømmen 4 - 1 Tromsdalen
Thursday 08/03/2018
FT
Jerv 1 - 1 Kongsvinger
Thursday 08/03/2018
FT
Fredrikstad 4 - 0 Raufoss
Thursday 08/03/2018
FT
Stjørdals-Blink 1 - 0 Steinkjer
Friday 09/03/2018
FT
Bhayangkara 1 - 2 Barito Putera
Friday 09/03/2018
FT
Persela 0 - 0 Persipura
Friday 09/03/2018
FT
Sogndal 2 - 2 Hødd
Friday 09/03/2018
FT
Viking 1 - 1 Åsane
Friday 09/03/2018
FT
Asker 0 - 1 Alta
Saturday 10/03/2018
FT
Arendal 1 - 0 Notodden
Saturday 10/03/2018
FT
HIK 2 - 1 AB
Saturday 10/03/2018
FT
KFUM 3 - 0 Moss
Saturday 10/03/2018
FT
Vidar 2 - 2 Egersund
Saturday 10/03/2018
FT
Arezzo 0 - 1 Fano
Saturday 10/03/2018
FT
Aalesund 2 - 0 Florø
Saturday 10/03/2018
FT
Gefle 1 - 0 Syrianska
Sunday 11/03/2018
FT
Bhayangkara 0 - 1 Persipura
Sunday 11/03/2018
FT
Hønefoss 1 - 1 Alta
Sunday 11/03/2018
FT
Barito Putera 3 - 1 Persela
Sunday 11/03/2018
FT
Piteå 1 - 1 Djurgården
Sunday 11/03/2018
FT
Strømmen 1 - 1 Jerv
Monday 12/03/2018
FT
Kongsvinger 6 - 1 Sichuan Longfor
Tuesday 13/03/2018
FT
Hansa Rostock 2 - 1 Świt Skolwin
Tuesday 13/03/2018
FT
Vålerenga II 2 - 2 Stabæk II
Wednesday 14/03/2018
FT
Persipura 3 - 1 Barito Putera
Wednesday 14/03/2018
FT
Persela 1 - 0 Bhayangkara
Wednesday 14/03/2018
FT
Frej 3 - 0 Sollentuna
Thursday 15/03/2018
FT
Sogndal 3 - 1 Nest-Sotra
Thursday 15/03/2018
FT
Linense 2 - 2 Notodden
Thursday 15/03/2018
FT
Stjørdals-Blink 1 - 1 Verdal
Friday 16/03/2018
FT
Arendal 1 - 1 Jerv
Friday 16/03/2018
FT
Raufoss 3 - 2 Nybergsund
Saturday 17/03/2018
FT
Minsk 1 - 0 Torpedo
Saturday 17/03/2018
FT
Hønefoss 2 - 2 KFUM
Saturday 17/03/2018
FT
Grorud 1 - 3 Vålerenga II
Saturday 17/03/2018
FT
Sandnes Ulf 1 - 1 Egersund
Saturday 17/03/2018
FT
Asker 1 - 0 Moss
Saturday 17/03/2018
FT
Frej 0 - 3 Brage
Saturday 17/03/2018
FT
Elverum 0 - 2 Bærum
Saturday 17/03/2018
FT