Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
Thursday | |||||
FT
|
Slask Wroclaw | 0 - 2 | Legia Warsaw | View events | |
Wednesday | |||||
FT
|
Legia Warsaw | 0 - 1 | Slask Wroclaw | View events | |
Aggr. | Legia Warsaw | 2 - 1 | Slask Wroclaw |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
Tuesday | |||||
FT
|
Ruch Chorzów | 0 - 0 | Legia Warsaw | View events | |
Tuesday | |||||
FT
|
Legia Warsaw | 2 - 1 | Ruch Chorzów | View events | |
Aggr. | Legia Warsaw | 2 - 1 | Ruch Chorzów | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Slask Wroclaw | 2 - 1 | Wisła Kraków | View events | |
Wednesday | |||||
FT
|
Wisła Kraków | 2 - 3 | Slask Wroclaw | View events | |
Aggr. | Wisła Kraków | 3 - 5 | Slask Wroclaw |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
Tuesday | |||||
FT
|
Legia Warsaw | 4 - 1 | Olimpia Grudziądz | View events | |
Tuesday | |||||
FT
|
Olimpia Grudziądz | 1 - 2 | Legia Warsaw | View events | |
Aggr. | Legia Warsaw | 6 - 2 | Olimpia Grudziądz | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Slask Wroclaw | 3 - 2 | Flota Świnoujście | View events | |
Wednesday | |||||
FT
|
Flota Świnoujście | 0 - 2 | Slask Wroclaw | View events | |
Aggr. | Flota Świnoujście | 2 - 5 | Slask Wroclaw | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Zagłębie Lubin | 2 - 2 | Ruch Chorzów | View events | |
Wednesday | |||||
FT
|
Ruch Chorzów | 1 - 0 | Zagłębie Lubin | View events | |
Aggr. | Ruch Chorzów | 3 - 2 | Zagłębie Lubin | ||
Thursday | |||||
FT
|
Wisła Kraków | 2 - 0 | Jagiellonia Białystok | View events | |
Tuesday | |||||
FT
|
Jagiellonia Białystok | 2 - 4 | Wisła Kraków | View events | |
Aggr. | Jagiellonia Białystok | 2 - 6 | Wisła Kraków |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Tuesday | ||||
FT
|
Warta Poznań | 0 - 1 | Wisła Kraków | View events |
Tuesday | ||||
FT
|
Ruch Chorzów | 3 - 1 | Korona Kielce | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Piast Gliwice | 1 - 2 | Legia Warsaw | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Slask Wroclaw | 3 - 0 | Bełchatów | View events |
Thursday | ||||
FT
|
Górnik Wałbrzych | 1 - 3 | Olimpia Grudziądz | View events |
Tuesday | ||||
FT
|
Zagłębie Lubin | 2 - 1 | Polonia Warszawa | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Flota Świnoujście | 2 - 2 | Cracovia | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Jagiellonia Białystok | 2 - 2 | Lechia Gdańsk | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Saturday | ||||
FT
|
Górnik Polkowice | 0 - 1 | Slask Wroclaw | View events |
Sunday | ||||
FT
|
Brzesko | 0 - 4 | Legia Warsaw | View events |
Saturday | ||||
FT
|
Luboński | 0 - 5 | Wisła Kraków | View events |
Saturday | ||||
FT
|
Wisła Płock | 2 - 4 | Zagłębie Lubin | View events |
Saturday | ||||
FT
|
Górnik Łęczna | 1 - 2 | Lechia Gdańsk | View events |
Saturday | ||||
FT
|
Olimpia Elbląg | 1 - 2 | Korona Kielce | View events |
Saturday | ||||
FT
|
Nieciecza | 0 - 2 | Bełchatów | View events |
Saturday | ||||
FT
|
Górnik Wałbrzych | 2 - 1 | ŁKS Łódź | View events |
Saturday | ||||
FT
|
Flota Świnoujście | 2 - 1 | Górnik Zabrze | View events |
Saturday | ||||
FT
|
Warta Poznań | 1 - 0 | Podbeskidzie | View events |
Saturday | ||||
FT
|
Piast Gliwice | 1 - 0 | Widzew Łódź | View events |
Saturday | ||||
FT
|
Sokół Ostróda | 1 - 8 | Jagiellonia Białystok | View events |
Saturday | ||||
FT
|
Zawisza Bydgoszcz | 0 - 2 | Cracovia | View events |
Sunday | ||||
FT
|
Pelikan Łowicz | 0 - 1 | Ruch Chorzów | View events |
Sunday | ||||
FT
|
Miedź Legnica | 1 - 3 | Polonia Warszawa | View events |
Sunday | ||||
FT
|
Olimpia Grudziądz | 2 - 1 | Lech Poznań | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Tuesday | ||||
FT
|
Pelikan Łowicz | 2 - 1 | Kolejarz Stróże | View events |
Tuesday | ||||
FT
|
Brzesko | 1 - 1 | Polonia Bytom | View events |
Tuesday | ||||
FT
|
Stomil Olsztyn | 2 - 3 | Górnik Łęczna | View events |
Tuesday | ||||
FT
|
Arka Gdynia | 0 - 1 | Olimpia Elbląg | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Limanovia | 0 - 1 | Piast Gliwice | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Luboński | 4 - 2 | GKS Katowice | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Łysica Bodzentyn II | 1 - 2 | Wisła Płock | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Ruch Zdzieszowice | 0 - 5 | Flota Świnoujście | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Górnik Wałbrzych | 4 - 1 | Sandecja Nowy Sącz | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Legia Warszawa II | 2 - 4 | Górnik Polkowice | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Olimpia Grudziądz | 1 - 0 | Pogon Szczecin | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Sokół Aleksandrów | 0 - 5 | Zawisza Bydgoszcz | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Miedź Legnica | 2 - 1 | Dolcan Ząbki | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Wigry Suwałki | 1 - 2 | Nieciecza | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Kotwica Kołobrzeg | 0 - 4 | Warta Poznań | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Sokół Ostróda | 3 - 0 | Ruch Radzionków |