Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Sunday | ||||
FT
|
Varese | 0 - 2 | Gozzano | |
Sunday | ||||
FT
|
Ciliverghe | 2 - 1 | Virtus Bergamo | |
Sunday | ||||
FT
|
Triestina | 1 - 1 | Virtus Verona | |
Sunday | ||||
FT
|
Imolese | 1 - 0 | Delta Porto Tolle | |
Sunday | ||||
FT
|
Massese | 2 - 1 | Savona | |
Sunday | ||||
FT
|
Vis Pesaro | 1 - 1 | Olympia Agnonese | |
Sunday | ||||
FT
|
FC Rieti | 4 - 1 | L'Aquila | |
Sunday | ||||
FT
|
Trastevere | 0 - 2 | Nocerina | |
Sunday | ||||
FT
|
Rende | 2 - 1 | Cavese |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Sunday | ||||
FT
|
Varesina | 2 - 1 | Verbania | |
Sunday | ||||
FT
|
Olginatese | 2 - 3 | Lecco | |
Sunday | ||||
FT
|
Bustese Milano City | 3 - 0 | Legnano | |
Sunday | ||||
FT
|
Scanzorosciate | 1 - 1 | Levico | |
Sunday | ||||
FT
|
Calvi Noale | 0 - 0 | Vigasio | |
Sunday | ||||
FT
|
Tamai | 1 - 0 | Cordenons | |
Sunday | ||||
FT
|
Olimpia Colligiana | 2 - 1 | Sangiovannese | |
Sunday | ||||
FT
|
Adriese | 3 - 1 | Ribelle | |
Sunday | ||||
FT
|
Jolly Montemurlo | 0 - 2 | Ghivizzano Borgo Mozzano | |
Sunday | ||||
FT
|
Fezzanese | 1 - 2 | Viareggio | |
Sunday | ||||
FT
|
Alfonsine | 0 - 1 | Castelfidardo Calcio | |
Sunday | ||||
FT
|
San Teodoro | 2 - 2 | Muravera | |
Sunday | ||||
FT
|
Vultur Rionero | 0 - 1 | Madre Pietra Daunia | |
Sunday | ||||
FT
|
Roccella | 0 - 1 | Sarnese |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Saturday | ||||
FT
|
Borgosesia | 1 - 2 | Gozzano | |
Sunday | ||||
FT
|
Varese | 1 - 0 | Caronnese | |
Sunday | ||||
FT
|
Ciliverghe | 2 - 1 | Pro Patria | |
Sunday | ||||
FT
|
Pergolettese | 1 - 2 | Virtus Bergamo | |
Sunday | ||||
FT
|
Triestina | 1 - 1 | Abano | |
Sunday | ||||
FT
|
Campodarsego | 0 - 2 | Virtus Verona | |
Sunday | ||||
FT
|
Delta Porto Tolle | 1 - 1 | Lentigione | |
Sunday | ||||
FT
|
Massese | 2 - 1 | Finale | |
Sunday | ||||
FT
|
Savona | 1 - 0 | Lavagnese | |
Sunday | ||||
FT
|
Matelica Calcio | 1 - 3 | Olympia Agnonese | |
Sunday | ||||
FT
|
San Nicolò | 0 - 1 | Vis Pesaro | |
Sunday | ||||
FT
|
Monterosi Tuscia | 2 - 3 | L'Aquila | |
Sunday | ||||
FT
|
FC Rieti | 3 - 1 | Ostia Mare | |
Sunday | ||||
FT
|
Trastevere | 3 - 1 | Nardò | |
Sunday | ||||
FT
|
Nocerina | 4 - 1 | Gravina | |
Sunday | ||||
FT
|
Rende | 2 - 1 | Gela | |
Sunday | ||||
FT
|
Cavese | 0 - 0 | Igea Virtus | |
Sunday | ||||
FT
|
Imolese | 3 - 3 | Correggese |