Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
Wednesday | |||||
FT
|
Sarajevo | 0 - 1 | Siroki Brijeg | View events | |
Wednesday | |||||
FT
|
Siroki Brijeg | 0 - 1 | Sarajevo | View events | |
Aggr. | Siroki Brijeg | 1 - 1 | Sarajevo |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
Wednesday | |||||
FT
|
Sarajevo | 1 - 1 | Mladost Doboj Kakanj | View events | |
Wednesday | |||||
FT
|
Mladost Doboj Kakanj | 2 - 3 | Sarajevo | View events | |
Aggr. | Mladost Doboj Kakanj | 3 - 4 | Sarajevo | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Siroki Brijeg | 1 - 0 | Željezničar | View events | |
Wednesday | |||||
FT
|
Željezničar | 0 - 3 | Siroki Brijeg | View events | |
Aggr. | Željezničar | 0 - 4 | Siroki Brijeg |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
Wednesday | |||||
FT
|
Sarajevo | 2 - 0 | Travnik | View events | |
Wednesday | |||||
FT
|
Travnik | 2 - 2 | Sarajevo | View events | |
Aggr. | Travnik | 2 - 4 | Sarajevo | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Radnik Bijeljina | 2 - 2 | Željezničar | View events | |
Wednesday | |||||
FT
|
Željezničar | 2 - 0 | Radnik Bijeljina | View events | |
Aggr. | Željezničar | 4 - 2 | Radnik Bijeljina | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Mladost Doboj Kakanj | 6 - 3 | Bosna Sema | View events | |
Wednesday | |||||
FT
|
Bosna Sema | 2 - 3 | Mladost Doboj Kakanj | View events | |
Aggr. | Bosna Sema | 5 - 9 | Mladost Doboj Kakanj | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Zrinjski | 0 - 2 | Siroki Brijeg | View events | |
Wednesday | |||||
FT
|
Siroki Brijeg | 1 - 0 | Zrinjski | View events | |
Aggr. | Siroki Brijeg | 3 - 0 | Zrinjski |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
Tuesday | |||||
FT
|
Orašje | 1 - 1 | Travnik | ||
Tuesday | |||||
FT
|
Travnik | 3 - 1 | Orašje | ||
Aggr. | Travnik | 4 - 2 | Orašje | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Mladost Doboj Kakanj | 6 - 1 | Slavija | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Slavija | 0 - 2 | Mladost Doboj Kakanj | ||
Aggr. | Slavija | 1 - 8 | Mladost Doboj Kakanj | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Sarajevo | 3 - 1 | Kozara Gradiška | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Kozara Gradiška | 0 - 5 | Sarajevo | ||
Aggr. | Kozara Gradiška | 1 - 8 | Sarajevo | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Rudar Kakanj | 0 - 1 | Radnik Bijeljina | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Radnik Bijeljina | 5 - 1 | Rudar Kakanj | ||
Aggr. | Radnik Bijeljina | 6 - 1 | Rudar Kakanj | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Sloboda Tuzla | 1 - 0 | Siroki Brijeg | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Siroki Brijeg | 2 - 0 | Sloboda Tuzla | ||
Aggr. | Siroki Brijeg | 2 - 1 | Sloboda Tuzla | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Zrinjski | 3 - 0 | Velez | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Velez | 1 - 2 | Zrinjski | ||
Aggr. | Velez | 1 - 5 | Zrinjski | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Željezničar | 5 - 1 | Goražde | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Goražde | 0 - 3 | Željezničar | ||
Aggr. | Goražde | 1 - 8 | Željezničar | ||
Thursday | |||||
FT
|
Bosna Sema | 6 - 0 | Radnički Lukavac | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Radnički Lukavac | 3 - 2 | Bosna Sema | ||
Aggr. | Radnički Lukavac | 3 - 8 | Bosna Sema |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Wednesday | ||||
FT
|
Orašje | 3 - 2 | Karanovac | |
Wednesday | ||||
FT
|
Metalleghe-BSI Jajce | 1 - 2 | Velez | |
Wednesday | ||||
FT
|
Krupa na Vrbasu | 1 - 3 | Travnik | |
Wednesday | ||||
FT
|
Brotnjo | 0 - 7 | Željezničar | |
Wednesday | ||||
FT
|
Siroki Brijeg | 5 - 0 | Čapljina | |
Wednesday | ||||
FT
|
Mladost Doboj Kakanj | 1 - 0 | Rudar Prijedor | |
Wednesday | ||||
FT
|
GOŠK Gabela | 0 - 1 | Radnik Bijeljina | |
Wednesday | ||||
FT
|
Goražde | 1 - 1 | Zvijezda Gradačac | |
Wednesday | ||||
FT
|
Slavija | 0 - 0 | Vitez | |
Wednesday | ||||
FT
|
Kozara Gradiška | 0 - 0 | Olimpik Sarajevo | |
Wednesday | ||||
FT
|
Čelik | 1 - 1 | Bosna Sema | |
Wednesday | ||||
FT
|
Rudar Kakanj | 5 - 1 | Sloboda Novi Grad | |
Wednesday | ||||
FT
|
Radnički Lukavac | 3 - 1 | Drina Zvornik | |
Wednesday | ||||
FT
|
Podrinje Janja | 0 - 1 | Sloboda Tuzla | |
Wednesday | ||||
FT
|
Zrinjski | 5 - 0 | Borac Banja Luka | |
Wednesday | ||||
FT
|
Sarajevo | 2 - 0 | Bratstvo Gračanica |